ckpz

Wielką satysfakcją dla Centrum Kontroli Placów Zabaw jest to, że klienci do nas wracają.

Podana poniżej lista nie obrazuje w pełni pracy, jaka wykonaliśmy dla poprawy bezpieczeństwa na placach zabaw. To informacja o wybranych zleceniodawcach. Usługi CKPZ są zamawiane na terenie całej Polski. Ważny jest dla nas każdy klient, któremu możemy pomóc w poprawie i utrzymaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa na placu zabaw.

logo nik s       Najwyższa Izba Kontroli - kontrole zgodności z normami placów zabaw i siłowni plenerowych w ramach kontroli prowadzonych przez kontrolerów NIK.

Radosna Szkoła

 

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej - kontrole placów zabaw tworzonych w ramach programu Radosna Szkoła w 2010 i 2011 roku. Dla MEN skontrolowaliśmy ponad 500 placów zabaw.

uokik  

 

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów – współpraca w ramach międzynarodowego projektu "Safe Play on the Playground” w roli eksperta.

 Logotyp PKN www s

 

 

Polski Komitet Normalizacyjny - prowadzenie szkolenia "Bezpieczeństwo placów zabaw" w siedzibie i na zlecenie PKN, członkostwo w Komitecie Technicznym ds. Sportu i   Rekreacji przy PKN i czynne uczestnictwo w pracach normalizacyjnych.

ih   Inspekcja Handlowa - szkolenia dla wojewódzkich inspektorów, udział w postępowaniach "z urzędu"
winb   Szkolenia dla inspektorów nadzoru budowlanego w zakresie oceny bezpieczeństwa urządzeń na placach zabaw
logoUdsCudz   Urząd do Spraw Cudzoziemców. Przeglądy placów zabaw przy Ośrodkach dla Cudzoziemców na terenie całej Polski
mswa  

Zajęcia warsztatowe dla około 500 osób z obsługi Systemu Kontroli Placu Zabaw. Stała współpraca z Urzędami Dzielnic m.st W-wy na polu wykonywania przeglądów okresowych i kontroli pomontażowych.

zzm elbląg

  Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu. Kontrole placów zabaw i siłowni, kontrole pomontażowe

logo ilawa

  Urząd Miasta Iławy. Kontrole pomontażowe, kontrole coroczne główne, wdrożenie systemu kontroli placów zabaw

gdynia

  Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni . Kontrole placów zabaw przed i po modernizacji
zlobki logo   Zespół Żłobków m.st. W-wy. Przeglądy roczne, szkolenia i wdrażanie Dzienników Placu Zabaw
logoIkea   IKEA. Kontrole pomontażowe, przeglady okresowe, Wdrożenie Systemu Konroli Placu i Sali Zabaw, certyfikacja inspektorów
logoMcDonalds   Restauracje McDonald's - coroczne kontrole główne konstrukcji zabawowych
Atrium21 logo  

Atrium 21 - jedne z wiodących warszawskich zarządców nieruchomości wspólnot mieszkaniowych, działający nieprzerwanie od 1998 roku

Warszawskie dzielnice: Bielany, Mokotów, Włochy, Ursus, Ursynów, Wesoła, Wawer, Wilanów, Rembertów, Żoliborz – przeglądy, kontrole pomontażowe, szkolenia, wdrożenia Dzienników Placu Zabaw

Zarządcy nieruchomości: m.in. ARENDA, Akacjowa, Spektra, D&D, At Home, Patio Nieruchomości, Inma, Status  – usługi przeglądowe dla zarządzanych wspólnot

Urzędy miejskie i gminne - przeglądy, pomontażowe kontrole przed oddaniem placu do użytku, wdrożenia Dzienników Placu Zabaw

Z naszych usług korzystali dotychczas między innymi następujący producenci PLACÓW ZABAW:

akant logo logo ag complex atut avis logologo-wandaloodporne beaverBee logoBondertoys logobraty i kompany BugloLogo COMEScroquet logodrewnogrod logoElmo logoeltetefrajda     KompaniaZabaw mbasport logoNovum Logopergolaringpol logo SaternusSikHolz logoskembi logoSunPlus logo  logo vodasodova

Zakres usług: szkolenia z wymogów Normy, certyfikacja wyposażenia na place zabaw, konsultowanie projektów.

 

W branży SAL ZABAW współpracujemy z:

 Bee logoLOGO HaapyFun slogo saylandlogo IncaPlaylogo Fikolkilogo fabryka zabawylogo abex

 logo Fair Playlogo-ARCADIA-FB crlogo Frajda slogoBajkolandPrudnik s

Naszymi klientami są także:

   • szkoły, przedszkola, żłobki
   • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz firmy szkoleniowe
   • właściciele sal zabaw – odbiory, szkolenia, wdrożenia Dzienników Sali Zabaw
   • architekci i designerzy  - szkolenia, weryfikacja i opiniowanie projektów

 

Ponadto:

Bezpieczne miejsca zmiana logo s Byliśmy partnerem w ogólnopolskiej społecznej akcji "Bezpieczne Miejsca Rybki MiniMini+"
logo kopernik Braliśmy udział w przygotowywaniu projektu placu zabaw w Centrum Nauki Kopernik - galerii Bzzz! (lipiec 2008).
logo Hewelianum Badaliśmy i certyfikowaliśmy plac zabaw w Centrum Hewelianum w Gdańsku (2013)
logo Młyn wiedzy torun Badaliśmy i certyfikowaliśmy insteraktywną wystawę "O obrotach" w Centrum Nowoczesności Wiedzy w Toruniu (2013)
logo ECS Badaliśmy i certyfikowaliśmy Wydział Zabaw w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku (2015)
ec1 logotyp Badaliśmy i certyfikowaliśmy eksponaty w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi
Oficyna MM Jesteśmy partnerem "Miesięcznika Dyrektora Przedszkola" wydawanego przez Oficynę MM
plantexpo Byliśmy patronem targów Plantexpo w Łodzi.
 • Przygotowywaliśmy opinię biegłego w sprawie o nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka na placu zabaw w Czerwionce-Leszczynach na Śląsku w czerwcu 2006 r. , w sprawie cywilnej o odszkodowanie za wypadek na placu zabaw w 2011 roku, a także w wielu innych w późniejszym okresie.

 • Publikujemy nasze artykuły w prasie i internecie, występujemy w programach radiowych i telewizyjnych, wygłaszamy wykłady na konferencjach.