ckpz

Centrum Kontroli Placów Zabaw wychodzi na przeciw potrzebom firm zainteresowanych rozpoczęciem produkcji urządzeń na place zabaw zgodnych z PN-EN 1176 oraz już posiadającym wyposażenie placów zabaw w swojej ofercie. Nasza oferta przede wszystkim dotyczy urządzeń na place zabaw zewnętrzne i wewnętrzne (sale zabaw). Świadczymy także usługi związane z urządzeniami dmuchanymi (dmuchańcami) oraz siłowniami plenerowymi (outdoor fitness).

Oferujemy:CKPZ logo

  • Szkolenia z zakresu norm (PN-EN 1176, PN-EN 16630) - więcej tutaj.
  • Konsultacje w trakcie wdrożenia do produkcji urządzeń.
  • Konsultowanie projektów urządzeń oraz projektów placów i sal zabaw oraz sprzętu outdoor fitness.
  • Weryfikacja dokumentacji - kart produktów, instrukcji montażu, kontroli i konserwacji.
  • Nadzór nad jakością produkcji.
  • Weryfikacja istniejącej oferty pod kątem zgodności z normą.
  • Przeprowadzanie odbiorów placów zabaw / sal zabaw / siłowni plenerowych / skateparków /dmuchańców - atrakcyjne ceny w przypadku zamówienia na większą liczbę obiektów.
 
Centrum Kontroli Placów Zabaw prowadzi szkolenia dla producentów i projektantów, które w przystępny sposób przybliżają wymogi norm z grupy PN-EN 1176 oraz PN-EN 16630.

Przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad stu polskich producentów, a także dla Najwyższej Izby Kontroli, Inspekcji Handlowej, Wojewódzkich i Powiatowych Inspektoratów Nadzoru Budowlanego, Urzędów Miast i Gmin, Zarządów Dróg i Zieleni, Zakładów Usług Komunalnych i in.

Na zamówienie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotowaliśmy w 2008 roku prezentację przybliżającą wprowadzone zmiany w Normie w porównaniu z wersją z 2001 roku (projekt "Safe Play on the Playground"), a w 2019 roku prowadziliśmy kontrole placów zabaw i siłowni plenerowych na zlecenie Najwyższej Izby Kontroli, co przyczyniło się do powstania raportu o bezpieczeństwie na terenie obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Z różnych usług CKPZ skorzystało już kilkudziesięciu polskich producentów placów zabaw. Firmy, z którymi mamy najczęstszy kontakt, wymienione są w zakładce Nasi klienci.

Więcej informacji znajduje się w zakładce Usługi i pod telefonem 22 300 16 60.

Zapraszamy do współpracy!