ckpz new2015

Centrum Kontroli Placów Zabaw wychodzi na przeciw potrzebom firm zainteresowanych rozpoczęciem produkcji urządzeń na place zabaw zgodnych z PN-EN 1176 oraz już posiadającym wyposażenie placów zabaw w swojej ofercie. Nasza oferta przede wszystkim dotyczy urządzeń na place zabaw zewnętrzne i wewnętrzne (sale zabaw). Świadczymy także usługi związane z urządzeniami dmuchanymi (dmuchańcami) oraz siłowniami plenerowymi (outdoor fitness).

 

Oferujemy:CKPZ logo

  • Szkolenia z zakresu obowiązujących norm, w tym udostępnienie informacji o producentach i dystrybutorach elementów konstrukcyjnych na place zabaw (więcej tutaj).
  • Konsultacje w trakcie wdrożenia do produkcji urządzeń.
  • Konsultowanie projektów urządzeń oraz projektów placów i sal zabaw oraz sprzętu outdoor fitness.
  • Weryfikacja dokumentacji - kart produktów, instrukcji montażu, kontroli i konserwacji.
  • Nadzór nad jakością produkcji.
  • Weryfikacja istniejącej oferty pod kątem zgodności z normą.
  • Przeprowadzanie odbiorów placów / sal zabaw / dmuchańców / siłowni plenerowych / skateparków - atrakcyjne ceny w przypadku zamówienia na większą liczbę obiektów.
  • Certyfikację we współpracy z akredytowaną jednostką certyfikującą Instytutem Sportu-Państwowym Instytutem Badawczym, która akceptują wyniki badań zgodności z normą prototypów urządzeń wykonywane przez inspektorów CKPZ (certyfikcja produktów).
Centrum Kontroli Placów Zabaw prowadzi szkolenia dla producentów i projektantów, które w przystępny sposób przybliżają wymogi norm z grupy PN-EN 1176 oraz PN-EN 16630.

Przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 60-ciu polskich producentów, a także dla Inspekcji Handlowej, Wojewódzkich i Powiatowych Inspektoratów Nadzoru Budowlanego, Urzędów Miast i Gmin, Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni, Zakładów Usług Komunalnych i in.

Na zamówienie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotowaliśmy w 2008 roku prezentację przybliżającą wprowadzone zmiany w Normie w porównaniu z wersją z 2001 roku (projekt "Safe Play on the Playground").

Z różnych usług CKPZ skorzystało już ponad sześćdziesięciu polskich producentów placów zabaw. Firmy, z którymi mamy najczęstszy kontakt, wymienione są w zakładce Nasi klienci.

Więcej informacji znajduje się w zakładce Usługi i pod telefonem 22 300 16 60.

 

Zapraszamy do współpracy!