ckpz

Centrum Kontroli Placów Zabaw Sp. z o.o. ma przyjemność ogłosić powołanie z dniem 1 marca 2021 r. Dariusza Napiórkowskiego na stanowisko Członka Zarządu - Dyrektora Technicznego.

Dominik Berliński z radością i satysfakcją pełnił tę funkcję przez 15 lat, a teraz postanowił bardziej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych. Pozostaje w Centrum Kontroli Placów Zabaw Sp. z o.o. jako Członek Zarządu, trener i główny konsultant. Będzie też nadal wspierał merytorycznie inspektorów CKPZ.
Dariusz Napiórkowski jest związany z Centrum Kontroli Placów Zabaw od 2011 roku, kiedy to rozpoczął pracę na stanowisku inspektora. Od 2014 pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Technicznego. Jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie inspekcji ogólnodostępnych obiektów rekreacyjnych.

DB 3DN 1 n

Poniżej kilka słów od Dominika i Dariusza:

Dominik Berliński:

Po ponad 15 latach pracy na stanowisku Dyrektora Technicznego i przekształcaniu Centrum Kontroli Placów Zabaw w niezależnego, zaufanego i szanowanego dostawcę usług, czuję, że nadszedł czas, aby skupić się na czym innym. Jestem przekonany, że zapał i energia, a także fantastyczny poziom merytoryczny, które prezentuje Dariusz, będą nadal miały pozytywny wpływ na naszą firmę i że pozostawiam ją w dobrych rękach. Jako Członek Zarządu, a także trener i konsultant, nadal będę w pewnym stopniu zaangażowany w życie firmy i świadczenie usług szkoleniowych i konsultacji, a także będę miał wpływ na strategiczną stronę jej działania. Dziękuję wszystkim naszym klientom za zaufanie, którym mnie obdarzyliście.

Dariusz Napiórkowski:

Nominacja na nowe stanowisko była dużym i jednocześnie miłym zaskoczeniem. Stanowi również w moim odczuciu formę docenienia starań i zaangażowania w sprawy firmy na wielu płaszczyznach. Nowe zadania wiążące się ze stanowiskiem Dyrektora Technicznego traktuję jako wyzwanie oraz częściową odmianę dotychczasowych obowiązków. Jestem wdzięczny Zarządowi spółki za okazane zaufanie w formie zaproszenia do udziału w procesach kierowniczych. Jest to zupełnie nowa aktywność w mojej karierze zawodowej, przez co jestem pełen entuzjazmu i zapału do pracy nad rozwojem obecnych i kreowaniu przyszłych celów naszego zespołu.

Firma Centrum Kontroli Placów Zabaw powstała w 2006 roku jako jednoosobowa działalność założona przez Dominika Berlińskiego i była pierwszą w Polsce jednostką inspekcyjną kompleksowo zajmującą się problematyką bezpiecznej zabawy na ogólnodostępnych obiektach. W 2012 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.  Firma zatrudnia obecnie 8  wysoko wyspecjalizowanych inspektorów, w różnych lokalizacjach na terenie Polski, aby zapewnić wszystkim klientom kompleksową i wydajną obsługę.