ckpz

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Klocki Mammutico™. W naszej opinii są to najlepsze klocki na świecie!

2 lata prac badawczych i testów prowadzonych w Centrum Kontroli Placów Zabaw, razem z międzynarodowymi laboratoriami, takimi jak TÜV, SGS i Intertek, oraz fantastycznymi pedagogami i designerami, zaowocowało przygotowaniem na początku 2016 roku prototypu zestawu dużych piankowych klocków Mammutico™. Prototyp został następnie zweryfikowany przez różne grupy wiekowe użytkowników, przede wszystkim dzieci, co pozwoliło na ostateczne ulepszenia.

Efekt? Nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy!

 MM Stas

Duże piankowe klocki Mammutico™ są kształcie wafli, kółek i makaronów. Centrum Kontroli Placów Zabaw współtworzyło ten produkt dla dzieci i dorosłych, a teraz jest jego dystrybutorem.

Dla kogo?

Klocki Mammutico™ przeznaczone są dla użytkowników od 1 do 101 lat. Kreatywne zestawy dużych klocków Mammutico™ to najlepsze produkty dla przedszkoli, szkół, hoteli i sal zabaw. Pobudzają twórczość dzieci i uczą pracy w grupie. Mogą też doskonale służyć jako środek terapeutyczny dla dzieci z dysfunkcjami fizycznymi i psychicznymi. Mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

MM Chlopcy

Transport i przechowywanie.

Całość możemy zapakować w duże, trwałe torby o wymiarach 125x75x80 cm (długość x szerokość x wysokość).

Więcej informacji na stronie mammutico.com.

Szybki kontakt:

Tel. +48 515 362 186

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.