ckpz new

Certyfikacja produktów

Typ usługi: badanie zgodności z normą urządzeń do produkcji seryjnej

Dla kogo: producenci wyposażenia na place zabaw, sal zabaw, siłowni zewnętrznych i skateparków

 

Opis:certyfikaty place zabaw

Centrum Kontroli Placów Zabaw od 2008 roku współpracuje z akredytowanymi jednostkami certyfikującymi wyposażenie placów zabaw. Sprawozdanie z Inspekcji CKPZ jest podstawą do otrzymania Certyfikatu Zgodności z normą PN-EN 1176. Wspomagamy producentów placów zabaw już na etapie przygotowania do produkcji, a także na etapie projektowania.

W roku 2013 zaczęliśmy przeprowadzać badania do certyfikacji siłowni zewnętrznych (outdoor fitness) wg Normy DIN 79000:2012-05, stworzonej na potrzeby tego specyficznego sprzętu, i podjęliśmy stosowną współpracę z jednostkami certyfikującymi. Zapraszamy producentów lub importerów sprzętu outdoor fitness do współpracy w zakresie certyfikacji do produkcji seryjnej. Norma DIN 79000 została stworzona specjalnie na potrzeby zewnętrznych siłowni, uwzględnając ich specyfikę i jest postawą do opracowania europejskiej Normy PN-EN 16630, która zacznie obowiązywać w połowie kwietnia 2015 roku. Więcej...

Możliwość przeprowadzenia badań produktów przez CKPZ ułatwiła mi decyzję o ich certyfikacji w TÜV. Na tym etapie dopracowaliśmy naszą nową linię zestawów zabawowych, które w połączeniu z prestiżowym Certyfikatem spotkały się z dużym zainteresowaniem inwestorów, co przełożyło się na nasze wyniki finansowe.

Andrzej Chmieliński, Novum

W sprawie certyfikacji można kontaktować się:

  • bezpośrednio z dyrektorem technicznym CKPZ - tel. 508 140 692
  • Biurem Obsługi Klienta CKPZ: tel. 22 300 16 60, Kontakt

Z CKPZ współpracujemy w trybie ciągłym przy certyfikacji naszych produktów w TÜV, co pozwala z powodzeniem konkurować BeePolska na Europejskim rynku. W Centrum pracują ludzie chętni do współpracy, jeżeli zachodzi potrzeba to korzystamy z konsultacji dotyczących Norm i bezpieczeństwa dzieci na placach zabaw.

Przemysław Syryjski-Giro, dyrektor zarządzający BeePolska Sp. z o.o.