ckpz new2015

Centrum Kontroli Placów Zabaw wychodzi na przeciw potrzebom firm zainteresowanych rozpoczęciem produkcji urządzeń na place zabaw zgodnych z PN-EN 1176 oraz już posiadającym wyposażenie placów zabaw w swojej ofercie. Nasza oferta przede wszystkim dotyczy urządzeń na place zabaw zewnętrzne i wewnętrzne (sale zabaw). Świadczymy także usługi związane z urządzeniami dmuchanymi (dmuchańcami) oraz siłowniami plenerowymi (outdoor fitness).

 

Oferujemy:CKPZ logo

  • Szkolenia z zakresu obowiązujących norm, w tym udostępnienie informacji o producentach i dystrybutorach elementów konstrukcyjnych na place zabaw (więcej tutaj).
  • Konsultacje w trakcie wdrożenia do produkcji urządzeń.
  • Konsultowanie projektów urządzeń oraz projektów placów i sal zabaw oraz sprzętu outdoor fitness.
  • Weryfikacja dokumentacji - kart produktów, instrukcji montażu, kontroli i konserwacji.
  • Nadzór nad jakością produkcji.
  • Weryfikacja istniejącej oferty pod kątem zgodności z normą.
  • Przeprowadzanie odbiorów placów / sal zabaw / dmuchańców / siłowni plenerowych / skateparków - atrakcyjne ceny w przypadku zamówienia na większą liczbę obiektów.
  • Certyfikację we współpracy z akredytowaną jednostką certyfikującą Instytutem Sportu-Państwowym Instytutem Badawczym, która akceptują wyniki badań zgodności z normą prototypów urządzeń wykonywane przez inspektorów CKPZ (certyfikcja produktów).
Centrum Kontroli Placów Zabaw prowadzi szkolenia dla producentów i projektantów, które w przystępny sposób przybliżają wymogi norm z grupy PN-EN 1176 oraz PN-EN 16630.

Przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 60-ciu polskich producentów, a także dla Inspekcji Handlowej, Wojewódzkich i Powiatowych Inspektoratów Nadzoru Budowlanego, Urzędów Miast i Gmin, Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni, Zakładów Usług Komunalnych i in.

Na zamówienie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotowaliśmy w 2008 roku prezentację przybliżającą wprowadzone zmiany w Normie w porównaniu z wersją z 2001 roku (projekt "Safe Play on the Playground").

Z różnych usług CKPZ skorzystało już ponad sześćdziesięciu polskich producentów placów zabaw. Firmy, z którymi mamy najczęstszy kontakt, wymienione są w zakładce Nasi klienci.

Więcej informacji znajduje się w zakładce Usługi i pod telefonem 22 300 16 60.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Zapraszamy do zakupu profesjonalnych próbników, które pozwolą Państwu wykryć miejsca zagrożające zakleszczeniami w urządzeniach na place zabaw. W każdym zestawie znadują się:

 • 4 próbniki do badania zakleszczeń głowy: "duża głowa" (D), "mała głowa" (E), "tors" (C) i "próbnik V"
 • próbnik do badania zakleszczeń odzieży - do "testu guzika"
 • 4 próbniki do badania zakleszczeń palców, połączone parami - 8mm + 25mm oraz 12mm + 8,6mm (do łańcuchów)
 • pierścień do badania ryzyka urazu oka - w rączkach i podnóżkach bujaków

Wystawiamy Deklarację Zgodności z PN-EN 1176.

Cena zestawu: 890,00 zł netto / 1094,70 zł brutto.

Przesyłka: 30 zł netto / 36,90 zł brutto. Wysyłka w kartonie.

czesc male 1

Istnieje także możliwość zakupu profesjonalnej walizki do przechowywania próbników, posiadającej jeden dodatkowy otwór na inne narzędzia.

Wymiary: 60 x 45 x 17,5 cm.

Cena walizki: 430,00 zł netto / 528,90 zł brutto.

Przesyłka w Polsce: 30 zł netto / 36,90 zł brutto.

Przesyłka zagraniczna: do ustalenia.

W przypadku zakupu kompletu: zestaw próbników + walizka, koszty przesyłki liczone są tylko raz.

walizka mala 1srodek maly 1

Zamówienia można składać drogą elektroniczną na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., podając dane do faktury oraz adres dostawy. Przyjmujemy płatności z góry.